0
No products in the cart.

Заточка ножів блендера

ПОСЛУГИ ІЗ ЗАТОЧУВАННЯ НОЖІВ БЛЕНДЕРА

Як і всі леза, ножі блендера теж мають здатність тупитися. Це позначається не тільки на ефективності його роботи, а й на споживанні електроенергії.

Заточка ножів для блендера

Блендер – незамінний помічник кухаря на кухні. Дуже простий конструктивно, проте при цьому ефективний, цей електроприлад дозволяє вирішувати масу кулінарних завдань в стислі терміни, істотно заощаджуючи час і сили людей.

Заточка лез для блендера

Спочатку цей пристрій призначався для подрібнення льоду, який використовувався в коктейлях. Згодом сфера застосування розширилася. За допомогою блендера можна приготувати фарш, перемолоти овочі або фрукти в пюре, збити яйця і т.д. Пристрій має кілька змінних насадок, однак основний залишається сталевий ніж. Саме він дозволяє виконувати велику частину функцій приладу. Зрозуміло, від частого використання ріжуча поверхня ножа тупиться. Подібну прикру ситуацію може виправити своєчасна  професійна  заточка.

Чому ножі блендера необхідно тримати гострими?

Як вже говорилося вище, даний кухонний прилад обладнаний декількома змінними насадками. Однак головною з них є саме ніж, який затупляется. Відбувається це, тому що швидкі обороти електродвигуна дозволяють не тільки ефективно рубати м’ясо і овочі, але і збивати рідини. Таким чином, ніж буде використовуватися найчастіше. У разі зниження його гостроти, якість роботи пристрою погіршитися, а навантаження на електромотор – зросте, адже тепер блендеру знадобитися більше зусиль, щоб порізати м’ясо на фарш. Отже, якщо господар забув  заточити  кромку, подібна помилка може призвести до повного виходу електроприладу з ладу.

Таким чином, заточку ножів блендера необхідно проводити регулярно. Якщо ріжуча кромка сильно затупиться, для приведення її в робочий стан доведеться докласти дуже багато зусиль. Проте, в запущених випадках не можна гарантувати стовідсотковий результат. Пам’ятайте, що придбання нової насадки вам обійдеться значно дорожче, ніж заточка старої. З іншого боку, спроба самостійно виправити ситуацію може привести до непоправного пошкодження ножа, тому необхідна якісна заточка, отримати яку можна тільки в спеціально обладнаній майстерні міста  Дніпро .

Довіртеся професіоналам

У лез блендера складна форма, що дуже сильно ускладнює обробку ріжучої кромки в домашніх умовах. Навіть якщо заточку робитиме професійний слюсар, але без необхідного обладнання, потрібно дуже багато часу для досягнення прийнятного результату. Також необхідно пам’ятати, що ножі травмонебезпечні, і робота з ними без досвіду і навичок є серйозною загрозою для здоров’я. А ось  послуга , що надається нашою фірмою, заощадить вам час і позбавить від непотрібного ризику.

Наша компанія вже багато років займається професійним заточуванням різних інструментів. У послужному списку майстрів робота, як з звичними кухонними ножами, так і медичними, столярними, слюсарними інструментами. Ми також обслуговуємо насадки для ріжучих промислових установок. Одним словом – наші фахівці мають достатній досвід, щоб привести в робочий стан будь-яку ріжучу кромку, яка затупилась. Якщо вас турбує питання вартості, поспішаємо вас заспокоїти:  ціна  на заточку завжди нижче, ніж на придбання нового ножа або всього блендера в цілому.

Що отримає клієнт, який звернувся до нас:

· Високий професійний рівень роботи.

· Мінімальний термін виконання замовлення.

· Високий рівень сервісу.

· Прийнятну ціну за послугу.

Після обслуговування у нас, ваш пристрій буде працювати як новий, в повній мірі виконуючи свої функції. Модель блендера, форма його ножів, жодним чином не стануть перешкодою в роботі. Ми готові обслужити пристрій будь-якого типу, і зробимо це якісно. Якщо не вірите, найкраща реклама нашої компанії – це  відгуки  клієнтів, задоволених результатом.

Практично на кожній сучасній кухні у господині є блендер. Принцип роботи у всіх видів блендера однаковий і всі вони мають лезо для нарізання продуктів. І коли вже лезо починає погано різати продукти, тоді тільки постає питання, як же його заточити. Хоча рекомендується підточувати лезо для блендера регулярно, адже якщо користуватися блендером з уже погано ріжучою кромкою, то це додаткове навантаження на сам блендер, що може вивести його з ладу і тоді доведеться не просто точити лезо, а купувати новий блендер. Так що дешевше обійдеться, думаємо, розумієте самі.

Заради економії можна заточити ріжучу кромку самому вдома, але це не так просто, як здається на перший погляд, лезо по структурі має складну геометрію і до її заточування треба ставиться дуже акуратно. Навіть самі виробники блендерів рекомендують не заточувати вдома, а звертатися до майстрів.

Наша компанія рада запропонувати даний вид послуги вам на допомогу. У даній сфері послуг ми вже не перший рік. За нашими плечима досвідчені роки трудомісткої і професійної роботи!

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ САМЕ НАС

  • Виконаємо заточку професійно, швидко і при цьому дуже якісно.
  • Ми гарантуємо тривалість використання після заточування.
  • Ми працюємо тільки на сучасному, професійного рівня обладнанні.
  • Не високі ціни.
  • У нас працюють досвідчені, з багаторічним стажем професійні майстри.

Телефонуйте нам або приходьте в нашу майстерню. Ми будемо раді заточити ваші леза для блендера швидко і якісно!

Сьогодні блендер незамінний в приготуванні багатьох страв. Однак при його використанні важлива гострота лез, які мають властивість тупитись, як будь-які інші.

Заточка ножів блендера важлива з таких причин:

  • При затупленні знижується якість напоїв / страв;
  • Збільшується споживання електроенергії;
  • Підвищується навантаження на пристрій, знижуючи термін його служби.

Практичний підточувати вістря, після чого подрібнення буде відбуватися продуктивніше і простіше. Через складну геометрію ріжучого полотна, зробити це самому буде складно – краще доручити справу професіоналам. Заточку ножів блендера в Дніпрі ви можете довірити нам.

Наші послуги
У нашої команди величезний досвід заточування і спеціальне обладнання. Ми зробимо все якісно незалежно від виду блендера, довжини і форми його лез. Послуги компанії не обмежуються подрібнювачами.
Харчові підприємства і жителі м Дніпро приїжджають до нас заточувати кавомолки, м’ясорубки, диски слайсерів, іншу кухонну електроніку. Запрошуємо і вас відвідати нас, щоб оновити свої подрібнюючі пристрою.

Call Now

Оставить заявку