0
No products in the cart.

Заточка ножа кавомолки

ПОСЛУГИ ІЗ ЗАТОЧУВАННЯ НОЖІВ КАВОМОЛКИ

Наша команда професійно заточує ножі і жорна на кавомолки та кавоварки різних діаметрів і різних напрямків (лівостороння і правостороння).

Заточка ножів кавомолки

Згодом деталі кавомолки зношуються. Це позначається і на якості приготованого напою. Якщо на початку  жорна  швидко перемелюють зерна в дрібний пил, то через кілька років вони стали заїдати. А все, тому що їх потрібно заточувати як мінімум один раз в два роки, про що здогадуються не всі власники кавового обладнання. Але це не означає, що при виявленні поломки потрібно відразу ж бігти за новою кавомолкою або жорнами – досить звернутися до фахівців компанії «Точка Заточки».

Наші майстри надають професійну заточку жорно кавомолок. Ми працюємо з ножами будь-яких видів і розмірів. Ціна  послуги мінімальна, якість – відмінна: жорна, заточені у нас, працюють не гірше нових!

Для порівняння: зазвичай сервісні центри відразу пропонують викинути старі ножі, і придбати нові. При цьому вартість їх варіюється від 30 до 55 євро, залежно від моделі. Не так вже й дешево, погодьтеся? Більш економний варіант – замовити заточку ножів  каво-машини  у хорошого майстра, і тоді обладнання зможе пропрацювати ще кілька років. Але враховуйте, що заточувати їх можна близько 5-ти разів, далі без покупки нових не обійтися.

Що потрібно враховувати при експлуатації кавомолки

У деяких ситуаціях каво-машина виходить з ладу набагато раніше, ніж треба. Зазвичай таке відбувається через порушення експлуатаційних правил обладнання. Ось ряд основних інструкцій, які варто дотримуватися, якщо ви хочете радувати своїх відвідувачів хорошою кавою якомога довше:

1. Не промивайте електричну каво-машину проточною водою. Щоб очистити деталі від сміття, використовуйте вологу ганчірку.

2. Якщо обладнання має низьку продуктивністю, не використовуйте його, без перерв. Двигун повинен остигати час від часу. Відразу варто відзначити, що така модель не підходить для ресторанного бізнесу, так як дуже швидко вийде з ладу.

3. Купуйте тільки якісну каву.

4. Пам’ятайте, що кавомолка – це не блендер. Вона не підходить для подрібнення продуктів. Це дуже погано позначиться на жорнах і обладнанні в цілому.

5. Не намагайтеся  заточити  ножі самостійно. Це може дати зворотний ефект, в результаті чого вам точно доведеться купувати нові. Щоб зробити жорна більш гострими, потрібне спеціальне обладнання, а також досвідчений майстер, який добре знає всі тонкощі процедури.

Компанія «Точка Заточки» кілька років успішно «рятує» професійне кавове обладнання. У нас подібна  послуга  обійдеться набагато дешевше, ніж в сервісних центрах. Ми працюємо з різними ножами, продовжуючи термін їх експлуатації ще на кілька років. Різниця стає помітною після першого ж використання: добре заточені жорна забезпечують дрібний помел, як результат, напій виходить неймовірно ароматним і смачним.

Професійна заточка жорн у нас

Ми працюємо з моделями, які призначені для використання вдома або в ресторанах. Швидка  заточка  особливо важлива для власників кафе, де обладнання експлуатується постійно, без великих перерв. Від звареного напою залежить, чи повернеться відвідувач в заклад або вирішить, що краще замовляти каву в іншому місці. Саме тому підприємці, пов’язані з громадським харчуванням, користуються послугами наших фахівців. Компанія «Точка Заточки» пропонує:

1. Швидке загострювання, незалежно від моделі обладнання та складності поставленого завдання.

2. Невисока вартість послуги. Тільки у нас ви знайдете найдешевший прайс-лист в Дніпрі.

3. Гарантована якість. Наші майстри завжди працюють на результат, щоб клієнт повернувся сюди знову, якщо йому раптом знадобиться допомога.

4. Довгострокове співробітництво з юридичними особами. У нас є спеціальна програма лояльності, яка має на увазі надання тих же послуг за зниженим прайсом при постійній взаємодії з фірмою.

Звернувшись в нашу компанію, ви непогано заощадите, і залишитеся задоволені виконаною роботою наших майстрів. Багато людей приходять до нас знову, щоб відновити ножі з різного обладнання. І тоді кінцева вартість послуги виходить ще дешевше! У нашій майстерні завжди раді новим, а також добре знайомим відвідувачам. Крім цього, є можливість проконсультуватися з нашим адміністратором через онлайн-чат – співробітник знаходиться на зв’язку у зручний для вас час!

Читайте  відгуки  про майстрів і нашої компанії, перш ніж на особистому досвіді переконатися в професіоналізмі і високому рівні сервісу! Ми врятуємо ваше обладнання за невелику винагороду. Якщо виникли питання, пишіть менеджеру або надсилайте листа на електронну пошту.

Заточка лез і матриць жорна кавомолки в Дніпрі в Україні. Ми заточуємо плоскі жорна до професійних кавомолці.
ВАРТІСТЬ ЗАТОЧУВАННЯ СКЛАДАЄ – 200 грн.
Вигода очевидна. Якщо жорна затупились і перестали правильно молоти каву, сервісні центри пропонують заміну жорен. Нові жорна коштують від 29 євро до 50 євро.
Наш сервісний центр пропонує професійну заточку жорен – заточка тримається стільки, скільки і на нових жорнах.
Всього жорна можна заточувати до п’яти разів.

Приготування кави – особливий процес, кожен етап якого впливає на кінцевий результат. Важливу роль відіграє якість подрібнення зерен: чим дрібніше помел, тим духмяний і смачний вийде напій. Ось чому важливо періодично проводити заточку ножів кавомолок, особливо кафетеріям, ресторанам і іншим точкам харчування, які часто використовують апарат.

Сьогодні існує чимало видів подібних пристроїв:

  • Електричні, ручні;
  • З ножами, жорнами;
  • Виробничі великі, невеликі приватні.

Наші фахівці в м. Дніпро допоможуть з будь-якими із них.

Послуги, що надаються
У нас можлива заточка ножів і жорно каво подрібнювачів незалежно від діаметра і напрямку. Не всі знають, що заточка жорна кавомолки взагалі можлива. Сервісні центри просто пропонують купити нові, вартість яких в рази дорожче підточування. Виробникам так простіше і вигідніше, але не користувачеві.
Для вас набагато дешевше віддати жорна професіоналу на загострювання – вони будуть як нові. Точити їх можна до п’яти разів, потім вже замислюватися про заміну старих запчастин.

Call Now

Оставить заявку