0
No products in the cart.

Заточка дискових ножів

Послуги із заточування дискових ножів

Наша компанія здійснює професійний сервіс із заточування односторонніх і двосторонніх дискових ножів.

Заточення дискових ножів

Дискові ножі – універсальний інструмент, який знайшов застосування в самих різних областях. Це пристрій можна зустріти в друкарнях, продуктових магазинах, текстильної промисловості, і навіть на будівельних майданчиках. Якісний диск здатний економічно і дуже точно нарізати необхідний матеріал. Зрозуміло, важливу роль в технічних характеристиках ножа грає  заточка.

Переваги дискових ножів і особливості їх заточування

У багатьох сферах диски витіснили циркулярну пилку. Причина – ріжучакромка диска не має зубів з розводкою, а це значить, що підвищується точність різання, утворюється менше відходів. Таким чином, відбувається суттєва економія матеріалу. Звідси випливає, що якість і тип заточки грає першорядну роль.

Існує кілька видів ріжучої кромки:

· Одностороння.

· Двостороння.

· Фігурна.

· Заточка кромки під прямим кутом.

Така різноманітність обумовлена тим, що для кожного матеріалу застосовується свій тип ножа з відповідною конфігурацією. У продажу також можна знайти універсальні диски, які однаково добре підходять для різання поліхлорвінілових труб і текстилю.

Якісний диск вкрай рідко потребує повторної заточки, але вже якщо виникла така необхідність, слід подбати про те, що б ця  послуга  відрізнялася високою якістю.

Види дискових ножів і особливості їх заточування

Щоб будь-який інструмент прослужив довго, необхідно знати сферу його застосування і особливості конструкції. Пам’ятайте, що непрофільне застосування ножа, може привести до його передчасного виходу з ладу. Як правило, призначення диска вказується на його упаковці. Отже, існують моделі, призначені для розрізання:

· Текстилю та тканини.

· Паперової продукції.

· Туалетного паперу в рулонах.

· Поліхлорвінілових виробів.

· Поролону.

· Волокон виготовлених з мінералів.

· Продуктів харчування.

Слід зазначити, що всі дискові ножі призначені для роботи з м’яким матеріалом.

Дуже важливо використовувати ножі  правильно . В іншому випадку є істотний ризик виникнення різних дефектів полотна, які знизять якість роботи або серйозно зашкодять сам інструмент.

Заточити ніж самостійно практично нереально. Для цього потрібне спеціальне устаткування і кваліфікований фахівець, який в точності буде слідувати технології. Під час процедури необхідно дотримуватися ряду параметрів, які безпосередньо впливають на ефективність інструменту:

· Кут, під яким необхідно  заточити  кромку. Як правило, цей показник визначається і задається виробником інструменту, але, у виняткових випадках, може бути підібраний дослідним шляхом.

· Ступінь шорсткості ріжучої поверхні

· Для лез, ріжучих під тиском, значення має ступінь заокруглення кромки вістря. До речі саме від радіуса кромки залежить гострота.

· Ступінь вироблення поверхні в місці переходу до ріжучої кромки.

Погодьтеся, що, будучи не фахівцем, вкрай складно врахувати ці, а також масу інших нюансів при заточуванні.

Як вже говорилося вище, ножі мають специфікацію, і це відбивається на їх конструкції. Звідси випливає висновок, що до різних типів дисків потрібен різний підхід під час заточування, від чого, в свою чергу залежить  ціна  послуги.

Загальний висновок такий: дисковий ніж – інструмент, який вимагає кваліфікованого підходу в обслуговуванні. Отже, заточити його кромку можна тільки за допомогою спеціального обладнання у відповідних майстернях. Будь-які спроби відновити ріжучі здатності кромки самостійно, чреваті викривленням поверхні або отримання нерівномірної заточки, що може остаточно привести диск в неробочий стан.

Професійна заточка дискових ножів

Дисковий ніж – досить дороге обладнання, вартість якого в повній мірі компенсується його високими робочими характеристиками. Виходячи з цього, кожен користувач зацікавлений в тому, щоб його обладнання прослужило як можна довше, при мінімальному вкладенні коштів. Підтримка працездатності інструментів включає в себе заточку ріжучої кромки. Наша компанія надає дану послугу на високому рівні і за прийнятною ціною. Звернувшись до нас, кожен клієнт отримає:

· Послуги фахівців з великим досвідом роботи.

· Мінімальні терміни виконання замовлення.

· Детальну консультацію.

· Індивідуальний і уважний підхід до кожного клієнта.

· Сучасне і якісне обладнання.

Краща реклама будь-якої послуги – це вдячні  відгуки  клієнтів, що залишилися задоволеними сервісом. Ми цінуємо ваш час і свою репутацію, тому докладемо максимум зусиль, щоб привести принесені дискові ножі в належний стан.

ПОСЛУГИ ІЗ ЗАТОЧУВАННЯ ТА ЇХ ВАРТІСТЬ

Вартість послуги залежить від багатьох показників: діаметра ножів, кількості однакових елементів, конфігурації ножів і т.п. У зв’язку з цим, просимо уточнювати ціну індивідуально в  майстерні Також, ми пропонуємо Вам консультації наших кваліфікованих фахівців з різних питань: експлуатація, підбір необхідного інструменту, доцільність заміни або відновлення пошкоджених ріжучих елементів обладнання і т. д.

У нашій компанії має місце система критеріїв оцінки якості та відповідності. Вона дозволяє своєчасно знаходити і виключати слабкі місця, а також визначати шляхи подальшого розвитку. Наші співробітники самі проявляють ініціативу в області якісного прогресу, що також грає важливу роль в реалізації можливості подальшого поліпшення.

Існує чимало форм і видів дискових ножів. Ними нарізають:

  • Папір;
  • Картон;
  • Фольгу;
  • Гуму;
  • Гофрокартон тощо.

Всі вони мають своє призначення, що потребує додержання спеціальних правил в догляді й обробці. Якісно заточити дискові ножі в Дніпропетровську ви можете у нас. Висококласні фахівці підберуть потрібну апаратуру і точильні камені з урахуванням особливостей і призначення леза.

Переваги заточки у нас
Деякі підприємства та жителі м Дніпропетровськ звертаються до нас вже не один рік. Крім надання індивідуального підходу до кожного заточування, ми надаємо і суміжні послуги: відновлення лез, полірування. Майстри правильно заточат ріжучу кромку з урахуванням складу її матеріалу і функціонального призначення.
Що використовується в роботі обладнання забезпечує постійне охолодження, що запобігає псування РК. На даний момент ми точимо диски діаметром 15-300 мм, але асортимент наших послуг постійно зростає. Приходьте! Завжди раді допомогти.

Call Now

Оставить заявку