0
No products in the cart.

ЗАТОЧКА БУДЬ-ЯКОГО КОЛЮЧОГО, РІЖУЧОГО, ДРОБИЛЬНОГО ІНСТРУМЕНТУ

Наша компанія професійно займається заточуванням будь-якого колючого, ріжучого дробильного інструменту.

Заточка будь-якого колючого, ріжучого, дробильного інструменту

Наша команда надає професійні послуги із заточування будь-яких видів складності і призначення

ЗАТОЧКА БУДЬ-ЯКОГО КОЛЮЧОГО, РІЖУЧОГО, ДРОБИЛЬНОГО ІНСТРУМЕНТУ

Заточка будь-якого інструменту

Так чи інакше, нас всюди супроводжують інструменти, призначення яких полягає в різанні, проколюванні, дробленні. Об’єднує їх одна спільна риса: робочі частини цих пристроїв виготовляються, в переважній більшості, з металу. А це означає, що для підтримки високої продуктивності цих частин необхідна періодична  заточка .

Чому необхідно заточувати інструменти

З моменту освоєння обробки металів, людина з’ясувала, що найбільш ефективні ті знаряддя праці, робоча кромка яких гостріше. У міру використання інструменту, кромка деформується, виробляється, а значить, втрачає свої корисні якості. Щоб відновити робочу поверхню, стали застосовувати заточку. Як точила використовували звичайний камінь. Згодом з’явилися спеціальні пристосування – точильні верстати, які дозволяли обробляти ріжучу кромку інструменту швидко і рівномірно.

Приклади інструментів, які потребують періодичного заточування:

· Ніж і пила, а також їх численні різновиди, є прикладом  ріжучого  знаряддя праці. Для інструментів такого типу характерно наявність гострої кромки, конфігурація якої може бути як односторонньою, так і двосторонньої. Головне завдання такого пристрою – відділення деякої частини твердої речовини від його основної маси. Інструменти подібного роду використовуються для обробки самих різних матеріалів – металу, деревини, тканин. Пили і скальпелі застосовуються також в медицині. Не варто забувати про видобуток, і приготуванні продуктів харчування. Полювання та кулінарія – це сфера, де ніж є предметом першої необхідності. До ріжучого інструменту також відносяться свердло, фреза, стамеска, напилок і т.д.

· Найпоширеніший приклад  колючого  інструменту – шило і, похідна від нього, голка. Застосовуються колючі інструменти не менш широко, ніж ріжучі. Завдання – перфорація матеріалів і поверхонь. Як правило, колючі інструменти застосовують для обробки м’яких матеріалів, наприклад тканин, шкіри, гуми і т.д. Очевидно, що їх гострота є найважливішою робочої характеристикою.

· Гострі кромки робочих поверхонь присутні також і у  дробильного  інструменту. Головне завдання подібного обладнання – подрібнення великих масивів твердого матеріалу на дрібні фракції. Як правило, це механічні агрегати з ручним, електричним або пневматичним приводом. Наочний приклад такого пристрою – кавомолка. Працює цей прилад на кшталт млина. Подрібнення (дроблення) проводитися жорнами або спеціальними ножами, які розсікають зерна, одночасно змушуючи їх переміщатися, стикаючись між собою. В результаті розсічені фрагменти дробляться за рахунок механічних процесів. На цьому ж принципі побудована робота і деяких великих дробильних машин, використовуваних промисловими підприємствами.

В процесі використання, ріжуча кромка втрачає свої властивості, а значить, робота інструментів стає менш ефективною. Щоб відновити робочі характеристики, необхідно  заточити  робочу поверхню.

Як отримати хороший результат

Заточка навіть звичного кухонного ножа має свої тонкощі. А якщо вести мову про промислові агрегати або робочиі інструменти, то до них потрібно підхід фахівця високої кваліфікації. Крім того, багато ріжучих елементів, таких як дискові ножі, в принципі неможливо нормально заточити без спеціального обладнання. Пам’ятайте, що спроба заощадити, спробувавши впоратися з проблемою своїми силами, з високою часткою імовірності призведе до непоправного псування робочої кромки. Не варто також забувати, що багато інструментів такого роду, представляють серйозну небезпеку в разі нештатного поводження з ними. Ціна  такої самодіяльності може виявитися занадто високою.

Хороший результат можна гарантувати лише при професійному підході. Досвідчений фахівець володіє технологією, навичками, і враховує масу нюансів при роботі з точильними установками. Варто також розуміти, що до кожного виду інструменту необхідний відповідний підхід. Заточення стамески – це одне, а робота з крайкою свердла – зовсім інше.

Професійна заточка інструментів різних типів

Наша компанія займається заточуванням і реставрацією інструментів не перший рік. Фахівці накопичили значний досвід, і прекрасно володіють усіма тонкощами процедури. Людині яка звернулася до нас гарантується індивідуальний підхід, докладні консультації, а також інший якісний сервіс. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому виконуємо роботу в максимально стислі терміни. В цілому на виконання одного замовлення йде не більше двох днів.

А ще ми цінуємо свою репутацію. Тому кожна  послуга  надається  фахівцями на вищому рівні.

Заточка будь-якого колючого, ріжучого, дробильного інструменту

Наша компанія професійно займається заточуванням будь-якого колючого, ріжучого дробильного інструменту.

Найважливішу роль в будь-якому робочому процесі відіграють використовувані для його виконання інструменти. Вони повинні бути зручними і практичними, що значно збільшить продуктивність і якість роботи. Нашою компанією здійснюється заточка колючого інструменту в Дніпрі. Ми беремося за спорядження різноманітної складності та конфігурації.

Пропоновані послуги

Наші майстри впораються з заточкою самого різного інструменту:

  • Колючого;
  • Ріжучого;
  • Дробильного.

У кожному разі використовується індивідуальний підхід з урахуванням особливостей матеріалів і функціонального призначення предмета. Великий досвід і широкий асортимент точильного приладдя та обладнання дозволять зробити все швидко і максимально якісно.
Заточка виконується за всіма правилами з попередньою правкою і завершальним шліфуванням. При необхідності може бути проведена реставрація виробів. Жителі м Дніпро, звертайтеся! Ми допоможемо зробити вашу роботу більш радісною і простою, завдяки поліпшенню використовуваних для її проведення інструментів.

Call Now

Оставить заявку